Najnovšie recenzie zo sekcie Epilátory

• Ľahkosť
  • Jednoduché použitie
  • Dlhá výdrž nabitia
  • Nie je čo vytknúť

Prvá vec, ktorá ma zaujala, je krásne puzdro, ktoré je ideálne na cestovanie a tiež na uskladnenie doma. Ďalej musím vyzdvihnúť dizajn a ľahkosť zariadenia. Čo sa týka výdrže na nabitie, vydrží naozaj dlho a nie je potrebné často nabíjať. Produkt určite odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Markéta

Pridané: 1. decembra 2023

• "Jednoduché použitie
  • Publikovateľné výsledky
  • Farba a balenie "

Prišiel mi balíček obsahujúci očakávaný Braun Silk -expert.
Hneď som ho musela vyskúšať, prvý dojem , zaujímavé, bezbolestné, jednoduché.
Je pravda, že používanie je veľmi intuitívne, ovládanie je jednoduché, len treba byť pripravený. Teda poriadne si oholiť všetky chĺpky, inak zistíte, že ste na nejaké zabudli - veľmi to nevonia a tiež trochu štípe.
Ale už po treťom použití vidíte rozdiel oproti bežnému holiacemu strojčeku. Chĺpky tak rýchlo nedorastajú a najmä nezarastajú sú skôr slabšie a jemnejšie.
Super vymeniteľné hlavice podľa miesta použitia. Puzdro je skôr ako malý kufrík , veľmi pekné . Kábel je dostatočne dlhý na pohodlné použitie.
Vrelo odporúčam všetkým

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Pridané: 1. decembra 2023

• Výdrž batérie
  • Nadstavce
  • Rychlosť nabíjania
  • Zychytí všetky chlpy
  • Bolestivosť

Epilátor je veľmi výkonný, ale očakávala by som, že epilácia bude o niečo menej bolestivá. Nástavce sú skvelé, páči sa mi aj výdrž batérie. Zároveň sa mi páči, že epilátor zachytáva aj krátke chĺpky, možno preto je to bolestivejšie. Pri holení oblasti bikín oceňujem, že sa pohyblivá hlava dokonale prispôsobí.

Overený zákazník Testuj.to Eva

Pridané: 30. novembra 2023

• Nomá kábel
  • Dá sa vziať do vody

Epilátor ma úprimne príjemne prekvapil.Predtým som mala len epilátor so šnúrou, ktorý bol oveľa menej pohodlný, hlavne preto, že som si ho nemohla vziať do vane, teraz je epilácia pre mňa oveľa rýchlejší proces a úprimne povedané, časovo dosť podobné holeniu žiletkou.

Overený zákazník BONUSKO Nikol

Pridané: 29. novembra 2023

Zakúpený v BONUSKO

Užitočný produkt, ak chcete ušetriť na rôznych ošetreniach u odborníkov. Oplatí sa to. Výsledky budem vedieť zhrnúť až po mesiaci- dvoch.

Overený zákazník Testuj.to Erika

• bezkáblové použitie
  • dlhá životnosť batérie po nabití
  • flexibilná hlavica
  • príjemne padnúca rukoväť
  • je tichý
  • vodeodolnosť umožňuje používanie v sprche a uľahčuje aj údržbu
  • cestovné puzdro

Chcela som otestovať tento výrobok, pretože mám starší model od rovnakej firmy a vždy som s ním bola veľmi spokojná. Veľmi oceňujem flexibilnú hlavu, ktorá sa prispôsobí ťažko prístupným miestam. Epilátor je tichý, pekne padne do ruky a oceňujem bezdrôtové použitie. Odstráni aj veľmi krátke chĺpky, osvedčilo sa mi najprv pokožku namasírovať masážnymi valčekmi a potom epilácia nie je taká bolestivá

Philips Lumea Advanced IPL SC1997/00

Overený zákazník BONUSKO Lucas B.

Pridané: 28. novembra 2023

(naposledy upravené 28. novembra 2023)

Zakúpený v BONUSKO

• možnosti výrobku kvalita

Overený zákazník Testuj.to Pavlína

• Dizajn
  • Možnosť holenia vo vode
  • Výdrž po oholení
  • Menej bolesti pri holení v porovnaní so starým modelom

S epilátorom som veľmi spokojná, má krásny dizajn a bonusom je pekná tasticka..chĺpky na nohách mi rastú naozaj rýchlo a po oholení týmto epilátorom mám pokoj takmer dva týždne, normálne sa holím každé dva dni žiletkou..samozrejme to trochu bolí..s tým musí každý počítať pri kúpe epilátora, ja nie som extra citlivá.a oproti starému modelu, ktorý mám asi 8 rokov, je tento šetrnejší. Čo sa mi páči oproti starému modelu je, že sa muži môžu holiť v sprche a prístroj môže ísť do vody, v horúcej sprche sa oholím príjemnejšie..skvelý je holiaci strojček, ktorý je súčasťou balenia..používam ho na miestach, kde je mi epilácia nepríjemná..ale zároveň nemusím skladovať žiletky, keď je všetko v jednom balení..takže za seba určite odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Markéta

• Rôzne typy nástavcov
  • Vyklápacia hlava
  • Svetlo
  • Použitie za sucha aj za mokra

Po dlhšej dobe som dala epilátoru šancu a bola som príjemne prekvapená. Bolesť, na ktorú som bola zvyknutá z predchádzajúceho epilátora, sa nedostavila. Navyše je jeho používanie na mokro ešte o niečo príjemnejšie, navyše vďaka protišmykovej úprave nemám strach, že by sa mi epilátor vyšmykol. Prekvapila ma výdrž batérie a rýchlosť nabíjania.

Overený zákazník Testuj.to Martina

• Balenie
  • Môže sa používať vo vode
  • Rýchlosť holenia

Produkt funguje tak, ako má, je rýchlejší a trvalejší ako holenie bežnou žiletkou. Používanie tohto zariadenia je veľmi jednoduché, stačí ho nabiť a vydrží na niekoľko použití. V balení sa nachádza veľmi praktické puzdro, ktoré je ideálne na cesty, môžete si do neho zabaliť holiaci strojček aj nástavce vrátane nabíjačky. Výrobok určite odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Olívia

• puzdro
  • vzhľad
  • šetrnosť
  • funkčnosť

IPL epilátor od Braun, no čo môžem povedať - úžasný! Prišiel v nádhernom červenom puzdre. Návod, ktorý bol jednoduchý a zrozumiteľný (čo dnes chýba mnohým prístrojom). Funkčnosť- naozaj to nebolelo- prvé použitie skôr šteklilo a ďalšie už ani nebolo cítiť. Napriek tomu, že mám miernu intoleranciu na slnečné žiarenie, prístroj mi nijako nedráždil pokožku. Chĺpky začali rásť pomalšie už po prvom použití

Panasonic ES-EL 2 A A503

Panasonic ES-EL 2 A A503

Overený zákazník Holime.eu Jana

Zakúpený v Holime.eu

• Po nabití sa môže používať kdekoľvek

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Tichý
  • bezbolestné na nohách
  • svieti
  • dobre sa drží
  • vďaka gume na rukoväti nevyklzáva z ruky
  • vyzerá luxusne

Prístroj Braun Silk-épil 9002 Flex bol pre mňa super kúpa! V porovnaní s mojím starým prístrojom je to ako porovnávať trabanta a mercedes :-) Epilátor je naozaj tichý a presný. Vytrhávanie na nohách ma vôbec nebolelo, podpazušie trochu áno, ale to je normálne, pretože táto oblasť je citlivejšia. Po epilácii nedošlo k žiadnemu podráždeniu pokožky.

Overený zákazník Bodylovers.sk Andrea

Pridané: 26. novembra 2023

Zakúpený v Bodylovers.sk

chĺpky rastú oveľa pomalšie už po troch týždňoch používania

Philips BRE225/00

Philips BRE225/00

Overený zákazník Alza.sk Gabriela

Pridané: 26. novembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

Sim veľmi veľmi spokojná, vybrala som si to na základe odporúčania a som nadmieru spokojná

Beauty Relax IPL Premium BR-1400

Beauty Relax IPL Premium BR-1400

Overený zákazník Alza.sk Gabika

Pridané: 24. novembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Musi byt napojeny v elektrike

Overený zákazník Alza.sk Nikola

Pridané: 22. novembra 2023

(naposledy upravené 22. novembra 2023)

Zakúpený v Alza.sk

po 1,5 mesiacoch používania, vidieť prvé výsledky, chĺpky menej rastu, nastaviteľná intenzita impulzov, jednoduché používanie a relatívne rýchle, určite odporúčam zakúpenie,

Overený zákazník Testuj.to Stanislava

Pridané: 17. novembra 2023

• Jednoduché ovládanie
  • Funkčnosť
  • Rýchle nabíjanie
  • Bezbolestné
  • Zdroj batérie je vedený cez kábel, ktorý sa nedá oddeliť od zariadenia, je ťažší pri používaní

Prístroj je jemný do ruky, ľahko sa používa, je bezbolestný. Páči sa mi pridanie hlavíc pre rôzne oblasti. Skladovanie a následná preprava v dodanom puzdre je výborná. Jedinú nevýhodu vidím v tom, že rukoväť je pevne spojená káblom so zariadením, čo o to viac sťažuje držanie pri používaní

Braun Silk-épil 9 Flex 9030

Braun Silk-épil 9 Flex 9030

Overený zákazník Bodylovers.sk milan

Pridané: 7. novembra 2023

Zakúpený v Bodylovers.sk

• kvalitné spracovanie, bohaté príslušenstvo, pekný dizajn

Overený zákazník planeo.sk Inga

Pridané: 6. novembra 2023

Zakúpený v planeo.sk

Veľmi veľká spokojnosť.Odporucam každému.

Zobrazujem 41 - 60 zo 500 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...25