Najnovšie recenzie zo sekcie Epilátory

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 11. decembra 2023

(naposledy upravené 11. decembra 2023)

Zakúpený v Alza.sk

• Účinné a bezbolestné
  • Zdĺhavé ošetrenie

Overený zákazník Testuj.to Michaela

Pridané: 11. decembra 2023

• Bezbolestné
  • Vyššia cena

Epilátor je v krásnom a luxusnom balení. Návod nie je dlhý, je stručne a jasne napísaný, takže sa dá rýchlo použiť. Zatiaľ som ho použila 2x (má sa používať 1x týždenne po dobu 4-6 týždňov). Už po dvoch použitiach je vidieť spomalenie rastu a vypadávania chĺpkov. :-) Aplikácia je absolútne bezbolestná. Prístroj musí byť zapojený do zásuvky, čo môže byť pre niekoho obmedzenie, ale kábel je naozaj veľmi dlhý, takže sa to dá absolvovať napríklad na gauči pri filme. :-)

Overený zákazník Testuj.to Daniela

• Balenie
  • Vzhľad
  • návod
  • jednoduché použitie
  • nebolí to
  • je káblový, uprednostnil by som bezdrôtovú možnosť

Musím povedať, že zatiaľ som s výrobkom veľmi spokojná. Páčilo sa mi, že bol zabalený v praktickom puzdre, ktoré uľahčuje jeho prepravu. V návode je skvelo popísané, ako zariadenie používať. Zo začiatku som sa ho bála používať, preto som začala s nohami, ale používanie bolo naozaj jednoduché a po tom, ako som zistila, že naň nemám alergickú reakciu + použitie nebolí, som sa nebála vyskúšať aj citlivejšie miesta a musím povedať, že všetko išlo hladko. Stále sa teším na poriadne výsledky, keďže produkt mám len pár týždňov, ale som si istá, že to bude skvelé

Overený zákazník Testuj.to Ludmila

• Krásny kožený obal
  • Dlhý el. Kábel
  • Vynikajúce dostatočné nástavce
  • Skvelý holiaci strojček pred použitím IPL ako bonus
  • Rýchle použitie
  • Zatiaľ som ich veľa nenašiel.
  • Bez ochrany očí/ sú unavené a dúfam, že bez ďalších následkov
  • Nedá sa zistiť z holenia atď. kde boli ošetrené oblasti

Obávam sa, že je to pomerne krátky čas na to, aby som zanechala kvalitnú recenziu, ktorú si toto zariadenie IPL určite zaslúži.Zariadenie som používala menej ako 4 týždne (takže len 3 použitia), avšak po celom tele, pretože celoživotne bojujem s väčším ochlpením. Skvele sa používa, ľahko sa ovláda, nabíjací kábel pohodlne dlhý. Len podľa návodu ideálne treba odvrátiť zrak pri "ťahu" napr. na nohách. Keďže som prístroj vždy používala na celé telo (tvár, bikiny, nohy, podpazušie), tak sa tomu jednoducho nevyhnete. treba si dávať pozor, kde ste už prístroj viedli na lýtkach a kde nie, aby ste si nepodráždili pokožku. Celá táto domáca aplikácia mi trvala asi 40 minút, čo je pre mňa úžasný čas, avšak oči som mala veľmi unavené a vyzerala som ako angorák. efekt zisťujem napr. pri holení, kde začínam a miesto je evidentne vždy dobre ožiarené IPL zábleskami (oveľa menej chĺpkov!). aj inde, kde som zvyknutá vytrhávať chĺpky pinzetou, akoby "menej boleli a držali sa v korienkoch". Zatiaľ som veľmi spokojná

Overený zákazník Testuj.to Petra

• Jednoduché použitie
  • Takmer bezbolestné
  • Praktické puzdro
  • Postup sa musí zopakovať najmenej 6-krát po 4 týždňoch
  • V týždňoch pred a po použití by sa človek nemal opaľovať

Celý výrobok ma okamžite zaujal praktickým puzdrom, do ktorého som ho po použití uložila. Zatiaľ som ho použila len raz, pretože prestávka medzi jednotlivými použitiami má byť 4 týždne. Po 3 týždňoch od oholenia sa mi zdá, že chĺpkov ubudlo asi o 25 %, takže ak budem opakovať podľa návodu, po 6 použitiach by som mala dosiahnuť takmer 100 % výsledok.
Používanie nespôsobovalo veľkú bolesť ani podráždenie, iba na citlivých miestach bolo cítiť mierne pichnutie pri záblesku.

Overený zákazník Testuj.to Petra

• Kompaktnosť
  • Tvar

Všetko funguje podľa očakávania, ocenila by som trochu nižšiu cenu, ale na tom nezáleží, za dobré veci si treba priplatiť. Oceňujem kompaktnosť a skladnosť výrobku. Funkčnosť je tiež bez problémov, naučí sa s ním každý. Odporúčam ho všetkým ženám, ktoré sa chcú rozlúčiť so žiletkou.

Overený zákazník Testuj.to Martina

Pridané: 9. decembra 2023

• krásne spracovanie
  • elegantné balenie
  • jednoduché použitie

Prístroj má naozaj krásne balenie v koženom puzdre a vyzerá naozaj luxusne. Balenie obsahuje niekoľko náhradných hlavíc vrátane hlavíc na citlivé oblasti, ich výmena je veľmi jednoduchá. Používanie je naozaj jednoduché, stačí zapnúť a priložiť na pokožku. Zatiaľ ho používam mesiac a nezaznamenala som na sebe žiadny účinok

Overený zákazník Testuj.to Vendula

Pridané: 9. decembra 2023

• Obal
  • Príslušenstvo
  • Jednoduché používanie
  • Vyššia nákupná cena

Produkt má praktické puzdro, ktoré obsahuje niekoľko vymeniteľných hláv rôznych veľkostí. Všetko sa jednoducho používa a je dobre popísané v priloženom návode.
Po 4 týždňoch používania už pozorujem jemnejšiu a svetlejšiu pokožku v podpazuší, na nohách a v oblasti bikín.

Overený zákazník Testuj.to Aneta

Pridané: 8. decembra 2023

• veľkosť epilátora
  • taška na uloženie
  • náhradné nástavce
  • rýchlosť ošetrenia
  • napájanie zo siete

Braun Silk expert Pro 5 je veľmi intuitívny IPL epilátor. Jednou z najväčších výhod tohto výrobku je jeho inteligentný senzor, ktorý automaticky prispôsobuje intenzitu svetelného impulzu typu pokožky - takže nie je potrebné nič nastavovať.

Výhodou sú aj nástavce, vďaka ktorým je možné rýchlo ošetriť veľkú časť tela (napr. nohy). Menším obmedzením je napájanie zo siete, ale dá sa naň zvyknúť.

Už po 2 použitiach vidím spomalenie rastu chĺpkov na ošetrených miestach. Celkovo je Braun Silk expert Pro 5 vynikajúci IPL epilátor, ktorý spĺňa všetky očakávania. Ľahko sa používa a je bezpečný.

Overený zákazník Testuj.to Monika

Pridané: 8. decembra 2023

• všetko ok
  • nič ma nenapadá

Prístroj je vizuálne krásny, červené puzdro nemá chybu. Som veľmi rád, že som mala možnosť si ho kúpiť. Holím sa len krátko, len trikrát, ale môžem potvrdiť, že hustota chĺpkov sa znížila. Pekne sa drží v ruke, ide ako po masle. Za mňa určite áno, podľa toho, čo som čítala na iných weboch, je prístroj lepší a funkčnejší ako iný, ktorý som si plánovala zaobstarať.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

Pridané: 7. decembra 2023

• Počet hlavíc
  • Praktické a elegantné puzdro
  • Jednoduché používanie
  • Katalógová cena

Prístroj funguje tak, ako som si predstavoval. Pri prvom použití som sa obávala, či svetlo nebude bolieť, ale na jemné "zosilnenie" svetla sa dá ľahko zvyknúť. Tam, kde je jemnejšia pokožka (podpazušie), to trochu viac štípe, ale dá sa to vydržať bez problémov. Hlavica s označením len na tvár, takže je perfektná aj z hygienického hľadiska. Veľmi sa mi páči "puzdro", ktoré je súčasťou balenia.

Overený zákazník Testuj.to Kristýna

Pridané: 6. decembra 2023

• Jednoduché použitie.
  • Sympatický dizajn výrobku
  • veľkosť epilátora
  • zápach spálených chĺpkov pri prvej epilácii nedokonale oholenej pokožky
  • intenzívne blikanie
  • trafo na napájacom kábli je tak nepohodlné, že pri používaní musíte upraviť polohu

Príjemne ma prekvapila taštička epilátora. Je rozdelené na viacero oddielov, takže sa v ňom ľahšie udržiava poriadok. Čo sa týka epilátora, dobre sa drží (obávala som sa, že poloha ruky s prstom na tlačidle bude nepohodlná, ale je to v poriadku). Používa sa ľahko, stačí si pred použitím dôkladne prečítať návod alebo dať na moju radu a nastaviť prístroj rovno na najnižšiu intenzitu.
Dôležité je pred použitím sa dôkladne zbaviť chĺpkov, inak sa počas epilácie spália a naozaj to nevonia.

Overený zákazník Testuj.to Monika

Pridané: 6. decembra 2023

• Balenie
  • dizajn
  • jednoduchosť používania

Prístroj používam len 3 týždne, ale už vidím výsledky. Proces je úplne bezbolestný. Používanie zariadenia je jednoduché a rýchle. Zatiaľ som používal len univerzálnu a hlavicu na tvár. Teším sa na výsledky, ktoré budú určite viditeľné o niekoľko týždňov.

Overený zákazník Testuj.to Edita

• moderný dizajn
  • jedinečná technológia a schopnosť zabezpečiť dlhotrvajúcu hladkosť pokožky
  • takmer bezbolestný
  • prívodný kábel
  • návod nestačil, musel som si pozrieť videá na internete

Braun Silk-expert Pro 5 sa stal mojím neodmysliteľným spoločníkom pri starostlivosti o moje telo. Jeho inteligentné senzory a automatické prispôsobenie sa mojej pokožke je skvelé. Epilácia je takmer bezbolestná. Páči sa mi moderný dizajn, ktorý sa hodí k ostatným kozmetickým výrobkom, ktoré mám. Dôležité je prečítať si návod na použitie. Hlava musí byť položená na tele, aby došlo k zábleskom. Jediná výčitka je ťažkopádna šnúra. Keďže som technický antitalent, musela som si pozrieť video na internete, ako prístroj používať.

Overený zákazník Testuj.to Jitka

• 4* hlavice (2*presné, štandardná a široká
  • Cestovná taška
  • Dlhá napájacia šnúra/napájací kábel
  • Veľkosť samotného prístroja

Epilátor Braun Silk Expert PRO IPL prekvapil svojou optimálnou veľkosťou, ľahko sa drží a ľahko sa s ním manipuluje. Oceňujem automatickú optimalizáciu záblesku podľa odtieňov pleti, kde v 2 režimoch môžete znížiť intenzitu svetla/záblesku v citlivých oblastiach- oblasť bikín, podpazušie a tvár. Na nohách používam kĺzavý pohyb, aby som zabezpečila minimum neošetrených oblastí. V oblasti tváre a podpazušia ošetrujem požadovanú oblasť pomocou metódy pulzovania. Jediné, čo by som možno ocenila, je, keby bol epilátor bez prívodnej šnúry s možnosťou dobíjania.

Overený zákazník Testuj.to Daniela

• dizajn
  • taška n skladovanie

O kúpe epilátora som premýšľala už dlho, rozhodla som sa a zatiaľ som spokojná. Chĺpky nad hornou perou zmizli už po prvom použití. Ostatné časti tela budú pravdepodobne potrebovať opakovanú aplikáciu. Aplikácia je veľmi jednoduchá a takpovediac intuitívna. Prívodná šnúra je dostatočne dlhá. Balenie, taška na zips, kde je všetko uložené.

Esperanza EBD002B

Esperanza EBD002B

Overený zákazník Zdravynakup.sk Overený zákazník

Pridané: 4. decembra 2023

Zakúpený v Zdravynakup.sk

Veľmi lacné v porovnaní s inými obchodmi.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Pridané: 3. decembra 2023

• cestovná taška
  • jednoduché používanie
  • dobrá epilácia
  • veľká epilačná hlava
  • dobrá kvalita za dobrú cenu
  • nie úplne 100%

Epilátor Braun Silk-épil 9002 Flex Wet&Dry prekonal moje očakávania. Jednoducho sa používa a funguje. Má veľkú epilačnú hlavu, ktorá sa vďaka svojej flexibilite prispôsobí všetkým tvarom tela. Epilátor ponúka za danú cenu dobrú kvalitu. Má praktické cestovné puzdro.

Overený zákazník Alza.sk Laura

Pridané: 3. decembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Minimalizuje problém odstraňovania chlpov
  • Zrozumiteľný návod
  • Široká škála použitia vďaka nástavcom
  • Pomalšia frekvencia zábleskov pri používaní bez elektirckého kábla
  • Ťažší než konkurenčné produkty

Kvalitné zariadenie, ktoré pomocou IPL odstráni ochlpenie. Vhodné pre disciplinovaných užívateľov, nakoľko celý proces odstraňovania trvá 2-10 mesiacov. Aplikácia je skvelý bonus, sú v nej nápomocné video ukážky a pošle vám upozornenie, keď máte prístroj znovu použiť. Výsledok posúdiť neviem keďže som zariadenie iba začala používať, ale do leta by sa mala dostaviť 80% redukcia, tak som sama zvedavá

Overený zákazník Testuj.to Markéta

Pridané: 2. decembra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Hlavica sa prispôsobí tvaru tela
  • Môže sa hodiť aj vo vani
  • Menej hlučný
  • Berie aj kratšie chlp

Vzhľadom na to, že som fanúšičkou značky Braun, musela som vyskúšať nový epilátor Silk-épil 9002, pretože môj starý epilátor Silk-épil 7 po dlhých rokoch doslúžil. Môžem povedať, že ma opäť nesklamal a má veľkú výhodu, že hlava sa prispôsobí tvaru tela. Krásne berie aj krátke chĺpky a povedala by som, že je aj menej hlučný . Pre mňa number 1????

Zobrazujem 21 - 40 zo 500 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...25